post

Handbal feminin: Programul competițional DIVIZIA A, ediția 2017-2018

Astăzi, la sediul FRH s-a efectuat tragerea la sorți pentru Divizia A feminin, sezonul 2017-2018. Dinamo București va disputa prima etapă acasă contra celor de la HCF Piatra Neamț.

DIVIZIA A FEMININ SERIA A

TUR

Etapa I

CSM Bucuresti II sta
CSU Stiinta Bucuresti HC Activ CSO Plopeni
HC Buzau CSU Neptun Constanta
CSA Steaua Bucuresti CSS Tulcea
CSU Targoviste CS Danubius Calarasi
CS Stiinta Bacau CNOT Iasi
Dinamo Bucuresti HCF Piatra Neamt
ACS Spartac Bucuresti ASC Sc. 181 SSP Bucuresti

Etapa a II-a

sta ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
HCF Piatra Neamt ACS Spartac Bucuresti
CNOT Iasi Dinamo Bucuresti
CS Danubius Calarasi CS Stiinta Bacau
CSS Tulcea CSU Targoviste
CSU Neptun Constanta CSA Steaua Bucuresti
HC Activ CSO Plopeni HC Buzau
CSM Bucuresti II CSU Stiinta Bucuresti

Etapa a III-a

CSU Stiinta Bucuresti sta
HC Buzau CSM Bucuresti II
CSA Steaua Bucuresti HC Activ CSO Plopeni
CSU Targoviste CSU Neptun Constanta
CS Stiinta Bacau CSS Tulcea
Dinamo Bucuresti CS Danubius Calarasi
ACS Spartac Bucuresti CNOT Iasi
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti HCF Piatra Neamt

Etapa a IV-a

sta HCF Piatra Neamt
CNOT Iasi ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
CS Danubius Calarasi ACS Spartac Bucuresti
CSS Tulcea Dinamo Bucuresti
CSU Neptun Constanta CS Stiinta Bacau
HC Activ CSO Plopeni CSU Targoviste
CSM Bucuresti II CSA Steaua Bucuresti
CSU Stiinta Bucuresti HC Buzau

Etapa a V-a

HC Buzau sta
CSA Steaua Bucuresti CSU Stiinta Bucuresti
CSU Targoviste CSM Bucuresti II
CS Stiinta Bacau HC Activ CSO Plopeni
Dinamo Bucuresti CSU Neptun Constanta
ACS Spartac Bucuresti CSS Tulcea
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti CS Danubius Calarasi
HCF Piatra Neamt CNOT Iasi

Etapa a VI-a

sta CNOT Iasi
CS Danubius Calarasi HCF Piatra Neamt
CSS Tulcea ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
CSU Neptun Constanta ACS Spartac Bucuresti
HC Activ CSO Plopeni Dinamo Bucuresti
CSM Bucuresti II CS Stiinta Bacau
CSU Stiinta Bucuresti CSU Targoviste
HC Buzau CSA Steaua Bucuresti

Etapa a VII-a

CSA Steaua Bucuresti sta
CSU Targoviste HC Buzau
CS Stiinta Bacau CSU Stiinta Bucuresti
Dinamo Bucuresti CSM Bucuresti II
ACS Spartac Bucuresti HC Activ CSO Plopeni
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti CSU Neptun Constanta
HCF Piatra Neamt CSS Tulcea
CNOT Iasi CS Danubius Calarasi

Etapa a VIII-a

sta CS Danubius Calarasi
CSS Tulcea CNOT Iasi
CSU Neptun Constanta HCF Piatra Neamt
HC Activ CSO Plopeni ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
CSM Bucuresti II ACS Spartac Bucuresti
CSU Stiinta Bucuresti Dinamo Bucuresti
HC Buzau CS Stiinta Bacau
CSA Steaua Bucuresti CSU Targoviste

Etapa a IX-a

CSU Targoviste sta
CS Stiinta Bacau CSA Steaua Bucuresti
Dinamo Bucuresti HC Buzau
ACS Spartac Bucuresti CSU Stiinta Bucuresti
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti CSM Bucuresti II
HCF Piatra Neamt HC Activ CSO Plopeni
CNOT Iasi CSU Neptun Constanta
CS Danubius Calarasi CSS Tulcea

Etapa a X-a

sta CSS Tulcea
CSU Neptun Constanta CS Danubius Calarasi
HC Activ CSO Plopeni CNOT Iasi
CSM Bucuresti II HCF Piatra Neamt
CSU Stiinta Bucuresti ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
HC Buzau ACS Spartac Bucuresti
CSA Steaua Bucuresti Dinamo Bucuresti
CSU Targoviste CS Stiinta Bacau

Etapa a XI-a

CS Stiinta Bacau sta
Dinamo Bucuresti CSU Targoviste
ACS Spartac Bucuresti CSA Steaua Bucuresti
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti HC Buzau
HCF Piatra Neamt CSU Stiinta Bucuresti
CNOT Iasi CSM Bucuresti II
CS Danubius Calarasi HC Activ CSO Plopeni
CSS Tulcea CSU Neptun Constanta

Etapa a XII-a

sta CSU Neptun Constanta
HC Activ CSO Plopeni CSS Tulcea
CSM Bucuresti II CS Danubius Calarasi
CSU Stiinta Bucuresti CNOT Iasi
HC Buzau HCF Piatra Neamt
CSA Steaua Bucuresti ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
CSU Targoviste ACS Spartac Bucuresti
CS Stiinta Bacau Dinamo Bucuresti

Etapa a XIII-a

Dinamo Bucuresti sta
ACS Spartac Bucuresti CS Stiinta Bacau
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti CSU Targoviste
HCF Piatra Neamt CSA Steaua Bucuresti
CNOT Iasi HC Buzau
CS Danubius Calarasi CSU Stiinta Bucuresti
CSS Tulcea CSM Bucuresti II
CSU Neptun Constanta HC Activ CSO Plopeni

Etapa a XIV-a

sta HC Activ CSO Plopeni
CSM Bucuresti II CSU Neptun Constanta
CSU Stiinta Bucuresti CSS Tulcea
HC Buzau CS Danubius Calarasi
CSA Steaua Bucuresti CNOT Iasi
CSU Targoviste HCF Piatra Neamt
CS Stiinta Bacau ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
Dinamo Bucuresti ACS Spartac Bucuresti

Etapa a XV-a

ACS Spartac Bucuresti sta
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti Dinamo Bucuresti
HCF Piatra Neamt CS Stiinta Bacau
CNOT Iasi CSU Targoviste
CS Danubius Calarasi CSA Steaua Bucuresti
CSS Tulcea HC Buzau
CSU Neptun Constanta CSU Stiinta Bucuresti
HC Activ CSO Plopeni CSM Bucuresti II

RETUR

Etapa XVI

sta CSM Bucuresti II
HC Activ CSO Plopeni CSU Stiinta Bucuresti
CSU Neptun Constanta HC Buzau
CSS Tulcea CSA Steaua Bucuresti
CS Danubius Calarasi CSU Targoviste
CNOT Iasi CS Stiinta Bacau
HCF Piatra Neamt Dinamo Bucuresti
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti ACS Spartac Bucuresti

Etapa a XVII-a

ASC Sc. 181 SSP Bucuresti sta
ACS Spartac Bucuresti HCF Piatra Neamt
Dinamo Bucuresti CNOT Iasi
CS Stiinta Bacau CS Danubius Calarasi
CSU Targoviste CSS Tulcea
CSA Steaua Bucuresti CSU Neptun Constanta
HC Buzau HC Activ CSO Plopeni
CSU Stiinta Bucuresti CSM Bucuresti II

Etapa a XVIII-a

sta CSU Stiinta Bucuresti
CSM Bucuresti II HC Buzau
HC Activ CSO Plopeni CSA Steaua Bucuresti
CSU Neptun Constanta CSU Targoviste
CSS Tulcea CS Stiinta Bacau
CS Danubius Calarasi Dinamo Bucuresti
CNOT Iasi ACS Spartac Bucuresti
HCF Piatra Neamt ASC Sc. 181 SSP Bucuresti

Etapa a XIX-a

HCF Piatra Neamt sta
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti CNOT Iasi
ACS Spartac Bucuresti CS Danubius Calarasi
Dinamo Bucuresti CSS Tulcea
CS Stiinta Bacau CSU Neptun Constanta
CSU Targoviste HC Activ CSO Plopeni
CSA Steaua Bucuresti CSM Bucuresti II
HC Buzau CSU Stiinta Bucuresti

Etapa a XX-a

sta HC Buzau
CSU Stiinta Bucuresti CSA Steaua Bucuresti
CSM Bucuresti II CSU Targoviste
HC Activ CSO Plopeni CS Stiinta Bacau
CSU Neptun Constanta Dinamo Bucuresti
CSS Tulcea ACS Spartac Bucuresti
CS Danubius Calarasi ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
CNOT Iasi HCF Piatra Neamt

Etapa a XXI-a

CNOT Iasi sta
HCF Piatra Neamt CS Danubius Calarasi
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti CSS Tulcea
ACS Spartac Bucuresti CSU Neptun Constanta
Dinamo Bucuresti HC Activ CSO Plopeni
CS Stiinta Bacau CSM Bucuresti II
CSU Targoviste CSU Stiinta Bucuresti
CSA Steaua Bucuresti HC Buzau

Etapa a XXII-a

sta CSA Steaua Bucuresti
HC Buzau CSU Targoviste
CSU Stiinta Bucuresti CS Stiinta Bacau
CSM Bucuresti II Dinamo Bucuresti
HC Activ CSO Plopeni ACS Spartac Bucuresti
CSU Neptun Constanta ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
CSS Tulcea HCF Piatra Neamt
CS Danubius Calarasi CNOT Iasi

Etapa a XXIII-a

CS Danubius Calarasi sta
CNOT Iasi CSS Tulcea
HCF Piatra Neamt CSU Neptun Constanta
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti HC Activ CSO Plopeni
ACS Spartac Bucuresti CSM Bucuresti II
Dinamo Bucuresti CSU Stiinta Bucuresti
CS Stiinta Bacau HC Buzau
CSU Targoviste CSA Steaua Bucuresti

Etapa a XXIV-a

sta CSU Targoviste
CSA Steaua Bucuresti CS Stiinta Bacau
HC Buzau Dinamo Bucuresti
CSU Stiinta Bucuresti ACS Spartac Bucuresti
CSM Bucuresti II ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
HC Activ CSO Plopeni HCF Piatra Neamt
CSU Neptun Constanta CNOT Iasi
CSS Tulcea CS Danubius Calarasi

Etapa a XXV-a

CSS Tulcea sta
CS Danubius Calarasi CSU Neptun Constanta
CNOT Iasi HC Activ CSO Plopeni
HCF Piatra Neamt CSM Bucuresti II
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti CSU Stiinta Bucuresti
ACS Spartac Bucuresti HC Buzau
Dinamo Bucuresti CSA Steaua Bucuresti
CS Stiinta Bacau CSU Targoviste

Etapa a XXVI-a

sta CS Stiinta Bacau
CSU Targoviste Dinamo Bucuresti
CSA Steaua Bucuresti ACS Spartac Bucuresti
HC Buzau ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
CSU Stiinta Bucuresti HCF Piatra Neamt
CSM Bucuresti II CNOT Iasi
HC Activ CSO Plopeni CS Danubius Calarasi
CSU Neptun Constanta CSS Tulcea

Etapa a XXVII-a

CSU Neptun Constanta sta
CSS Tulcea HC Activ CSO Plopeni
CS Danubius Calarasi CSM Bucuresti II
CNOT Iasi CSU Stiinta Bucuresti
HCF Piatra Neamt HC Buzau
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti CSA Steaua Bucuresti
ACS Spartac Bucuresti CSU Targoviste
Dinamo Bucuresti CS Stiinta Bacau

Etapa a XXVIII-a

sta Dinamo Bucuresti
CS Stiinta Bacau ACS Spartac Bucuresti
CSU Targoviste ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
CSA Steaua Bucuresti HCF Piatra Neamt
HC Buzau CNOT Iasi
CSU Stiinta Bucuresti CS Danubius Calarasi
CSM Bucuresti II CSS Tulcea
HC Activ CSO Plopeni CSU Neptun Constanta

Etapa a XXIX-a

HC Activ CSO Plopeni sta
CSU Neptun Constanta CSM Bucuresti II
CSS Tulcea CSU Stiinta Bucuresti
CS Danubius Calarasi HC Buzau
CNOT Iasi CSA Steaua Bucuresti
HCF Piatra Neamt CSU Targoviste
ASC Sc. 181 SSP Bucuresti CS Stiinta Bacau
ACS Spartac Bucuresti Dinamo Bucuresti

Etapa a XXX-a

sta ACS Spartac Bucuresti
Dinamo Bucuresti ASC Sc. 181 SSP Bucuresti
CS Stiinta Bacau HCF Piatra Neamt
CSU Targoviste CNOT Iasi
CSA Steaua Bucuresti CS Danubius Calarasi
HC Buzau CSS Tulcea
CSU Stiinta Bucuresti CSU Neptun Constanta
CSM Bucuresti II HC Activ CSO Plopeni
loading...

Leave a Reply