post

Dinamo II – Intariri de la prima echipa.

Echipa secunda a clubului nostru intilneste astazi Metaloglobus in cadrul celei de a 5-a etape din liga a 3-a .Dinamo II a adunat sase puncte in primele patru etape, o singura victorie si trei rezultate de egalitate.

Ioan Andone a anunta ieri jucatorii care nu fac parte din lotul primei  echipe si care vor juca astazi sub comanda lui Laurentiu Dinita: Alberto Cobrea, Laurențiu Corbu, Vlad Olteanu, Bernhard Janeczek, Andrei Tîrcoveanu și Daniel Popa.

Desi meciul este considerat “acasa”, Dinamo II va juca acest meci pe stadion “Dumitru Matarau” intrucat pe stadionul Romprim sunt alte evenimente .

Marti 4 octombrie, echipa secunda a clubului nostru va intalni Dunarea Calarasi in Cupa Romapniei, meciul se va disputa pe stadionul Romprim din Bucuresti.

loading...

Leave a Reply