post

Cosmin Moti a ramas caine! “Nu vreau sa imi inchipui un play-off fara Dinamo”

Cosmin Moti a ramas in continuare alaturi de Dinamo si urmareste tot ce se intampla la echipa noastra. 

Acesta nu vrea sa vada un play-off fara Dinamo:

“Nu vreau sa imi inchipui un play-off fara Dinamo. Mai au doua meciuri si e important sa ia punctele necesare, sa intre in play-off si acolo sa speram ca vor face o figura cat mai frumoasa”, a declarat Moti pentru TV Telekom Sport.

Intrebat despre lupta la titlu, Cosmin Moti spune ca merge pe mana celor de la CFR Cluj: “Sunt pe primul loc, au prima sansa, jucatori buni, antrenor bun, totul depinde numai de ei. Mi-as dori sa nu castige Steaua. Asta e! Mi-as dori sa castige Dinamo, dar daca nu se poate, sa nu castige Steaua.

Si Craiova, intr-adevar, are o echipa foarte buna. Insa sunt jucatori tineri, fara prea multa experienta. Au si ei sansa lor la campionat, dar cred, cum am spus, prima sansa o are CFR. O echipa buna, jucatori experimentati, un antrenor foarte bun, care a mai castigat trofee si stie cum sa ii puna pe picioare”.

loading...

Leave a Reply