post

Conferința de presă în direct pe pagina de Facebook

Dinamo se pregateste de meciul cu FCSB, unul extrem de important pentru suflarea dinamovista, dar si pentru viitorul echipei in acest campionat. 

 În această dimineață, începând cu ora 10:30, la Saftica, va avea loc conferința de presă susținută de antrenorul echipei noastre, Cosmin Contra. Conferința de presă va fi transmisă Live pe pagina noastră de Facebook. După antrenorul echipei noastre, vor veni la interviuri jucătorii Romera Navarro și Maxi Oliva.

 

 

 

 

Indiferent ce nume poartă adversarul de mâine seară, noi trebuie să câștigăm, trebuie să fim alături de băieți. Din informațiile noastre, s-au dat mai bine de 7000 de bilete, sperăm că și băieții să se mobilizeze la fel de bine!

DOAR DINAMO BUCUREȘTI!

loading...

Leave a Reply