post

Centrul de copii si juniori: Rezultate inregistrate si programul meciurilor urmatoare

Capul de afis al week-endului trecut l-a reprezentat fara doar si poate, duelul dintre CS Dinamo si FC Dinamo din cadrul Ligii Elitelor. 

LIGA ELITELOR U19 – JUNIORI A – antrenor Florin BRATU
CS Dinamo vs DINAMO 3-5

LIGA ELITELOR U17 – JUNIORI B – antrenor Sorin BUCUROAIA
CS Sport Team vs DINAMO 1-1

2001 – antrenor Mihai DOBRE
DINAMO vs CS Victoria 20-0

2002 – antrenor Iulian MATEI
LPS Eliade vs DINAMO 1-4

2003 – I – antrenor Lucian MEZEI
CS Dinamo vs DINAMO 1-4

2003 – II – antrenor Tudor PALADE
Unirea Dobroiești vs DINAMO 1-13

COMPETIŢII MINIFOTBAL

2004 – I – antrenor Tudor PALADE
DINAMO vs Steaua 2-0

2004 – II – antrenor Tudor PALADE
DINAMO vs FC Crevedia 6-0

2005 – antrenor Tudor PALADE
DINAMO vs LPS Mircea Eliade 2-0

2006 – I – antrenor Marius BĂNUȚĂ
DINAMO vs FC Prosport Academy – amânat

2006 – II – antrenor Marius BĂNUȚĂ
DINAMO vs Dinamo Noua Generație 14-2

2007 – antrenor Marius BĂNUȚĂ
DINAMO vs FC Dănilescu 4-1

2008 – I – antrenor Bogdan DOBRESCU
DINAMO vs FC Dănilescu 2-0

2008 – II – antrenor Bogdan DOBRESCU
DINAMO vs CS Dinamo – amânat

2009 – antrenor Bogdan DOBRESCU
DINAMO vs FC Champion 2-0

PROGRAMUL DINAMOVIȘTILOR

LIGA ELITELOR U19 – JUNIORI A – antrenor Florin BRATU
LPS Roman vs DINAMO
Sâmbătă, 15 octombrie 2016, ora 12:00, stadion „Roman”

LIGA ELITELOR U17 – JUNIORI B – antrenor Sorin BUCUROAIA
Centrul de Excelență Buzău vs DINAMO
Vineri, 14 octombrie 2016, ora 14:00, stadion „Buzău”

2001 – antrenor Mihai DOBRE
DINAMO vs CS Voința
Duminică, 16 octombrie 2016, ora 11:30, stadion „Granitul”

2002 – antrenor Iulian MATEI
DINAMO vs Steaua
Duminică, 16 octombrie 2016, ora 13:30, stadion „Granitul”

2003 – I – antrenor Lucian MEZEI
DINAMO vs FC Juniorul
Duminică, 16 octombrie 2016, ora 10:00, stadion „Granitul”

2003 – II – antrenor Tudor PALADE
DINAMO vs FC Voluntari
Duminică, 16 octombrie 2016, ora 08:30, stadion „Granitul”

COMPETIŢII MINIFOTBAL

2004 – I – antrenor Tudor PALADE
DINAMO vs ACS Ilie Oană
Sâmbătă, 15 octombrie 2016, ora 14:50, stadion „Arcul de Triumf”

2004 – II – antrenor Tudor PALADE
DINAMO vs FC Valencia
Sâmbătă, 15 octombrie 2016, ora 09:00, stadion „Arcul de Triumf”

2005 – antrenor Tudor PALADE
DINAMO vs FC Inițial
Sâmbătă, 15 octombrie 2016, ora 12:00, stadion „Toni Doboș”

2006 – I – antrenor Marius BĂNUȚĂ
DINAMO vs FC Inizio
Sâmbătă, 15 octombrie 2016, ora 13:00, stadion „Toni Doboș”

2006 – II – antrenor Marius BĂNUȚĂ
DINAMO vs LPS Mircea Eliade
Sâmbătă, 15 octombrie 2016, ora 10:10, stadion „Agronomia”

2007 – antrenor Marius BĂNUȚĂ
DINAMO vs FC Inter Galaxy
Sâmbătă, 15 octombrie 2016, ora 15:00, stadion „Dănilescu”

2008 – I – antrenor Bogdan DOBRESCU
DINAMO vs FC Prosport Academy
Sâmbătă, 15 octombrie 2016, ora 09:00, stadion „Gorjului”

2008 – II – antrenor Bogdan DOBRESCU
DINAMO vs ACS Atletic
Sâmbătă, 15 octombrie 2016, ora 15:00, stadion „Tei”

2009 – antrenor Bogdan DOBRESCU
DINAMO vs CS Cautis
Sâmbătă, 15 octombrie 2016, ora 12:00, stadion „Toni Doboș”

Leave a Reply